Obiady domowe na wynos i na miejscu – restauracja Łasuch

zupy Zapraszamy na domowe obiady w Legionowie i Warszawie (Tarchomin i Białołęka). Jeśli preferujesz kuchnię polską oraz jesteś wielbicielem smacznych, tradycyjnych dań zapraszamy do restauracji Łasuch! Oferowane przez nas zestawy śniadaniowe oraz domowe obiady na telefon i dania na miejscu są zawsze świeże i wykonane z produktów najwyższej jakości. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak też szkół i firm na terenie Warszawy (Białołęka, Tarchomin) i Legionowa oraz okolic. Zasmakuj naszej kuchni!

Kilka słów o restauracji Łasuch

Łasuch-Kuchnia Polska Sp. z o.o. na rynku usług gastronomicznych istnieje od 22 lat, oferując swoim gościom tradycyjne obiady domowe kuchni polskiej w przystępnych cenach. Zapewniamy dania obiadowe na miejscu w restauracji oraz dania na wynos, obiady dla firm i posiłki dowożone do szkół, a także instytucji. Dopełnieniem naszej oferty są dania regeneracyjne dla pracowników fizycznych. Prowadzimy e catering.

Catering

Świadcząc usługi cateringowe z powodzeniem obsługujemy przyjęcia okolicznościowe i bankiety firmowe w naszym lokalu mieszczącym 30-40 osób oraz w innych lokalach. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności pozwoliło nam zdobyć cenną wiedzę, poznać oczekiwania klientów i nauczyć się w pełni je zaspokajać.  

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Imprezy okolicznościowe

imprezy okolicznościowe

W naszych lokalach w Legionowie i Warszawie organizujemy kameralne przyjęcia okolicznościowe dla 30-40 gości. Uwzględniamy wszelkie sugestie klienta oraz sami proponujemy niezawodne rozwiązania. Menu indywidualnie dostosowane do oczekiwań zamawiającego, miła i pomocna obsługa oraz smaczne dania sprawiają, że Łasuch cieszy się bardzo dobrą opinią wśród wielu klientów.

Obiady na telefon

wyroby garmażeryjne

Dostarczamy pełne obiady z dostawą i wyroby garmażeryjne zamówione telefonicznie (numery telefonów podane są przy adresach poszczególnych lokali). Obsługujemy klientów z Legionowa, Jabłonny oraz z warszawskich dzielnic: Tarchomin i Białołęka. Wszystkie potrawy przewozimy w specjalnych pojemnikach, dzięki którym klienci otrzymują zawsze świeże i ciepłe dania. Istnieje także możliwość telefonicznego zamówienia dań na wynos oraz ich osobistego odbioru.

Gwarancje

restauracja Łasuch

Naszym klientom zapewniamy:

  • najlepsze ceny w okolicy na posiłki regeneracyjne dla pracowników
  • karty rabatowe w lokalu przy ul. Piłsudskiego – 10 obiad gratis!
  • wystawienie faktury VAT na osobę fizyczną lub firmę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!